Vánoční balíčky

Zobrazit: seznam
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Dárková taška
  Dárkový balíček obsahuje Vonný sáček s levandulí 2x Láhev vína z Provence Červené víno - Comte de Lauze Rouge 2012 A.O.P. - Cotes du Rhone Vieilles vignes Ročník : 2012 Obsah alkoholu : 13% Charakteristiky: Odrůdy: Grenache Syrah ..
  495 Kč
  Bez DPH: 409 Kč
 • Dárková taška - Ephérmere
  Dárkový balíček obsahuje 2 vína v transparentní tašce Růžové víno -Cuvée Ephermere A.O.C. Ročník : 2013 Obsah alkoholu : 13%   Charakteristiky:  Barva světle růžová, vůně svěží. Víno je sestaveno z odrůd typických pro o..
  450 Kč
  Bez DPH: 372 Kč
 • Dárková taška - Luberon
  Dárkový balíček obsahuje 2 vína v transparentní tašce Dárkové balení je tvořené libovolnou kombinací z vín:   Bílé víno - Les Safres A.O.C.   Růžové víno - Les Safres A.O.C.   Červené víno - Les Safres A.O.C. ..
  298 Kč
  Bez DPH: 246 Kč
 • Dárková taška - Ventoux
  Dárkový balíček obsahuje 2 vína v transparentní tašce Dárkové balení je tvořené libovolnou kombinací z vín: Bílé víno - Orphéa  A.O.C.   Růžové víno - Orphéa  A.O.C.   Červené víno - Orphéa  A.O.C. ..
  298 Kč
  Bez DPH: 246 Kč
 • Denní ošetření obličeje
  Dárkový balíček obsahuje Denní krém Tradiční rostlinné mýdlo s A.O.C. levandulovým olejem s provazem. Rostlinné mýdlo šetrné k životnímu prostředí a zejména k Vaší pokožce. Bohatě pění, uvolňuje relaxační vůni, snadno se oplachuje. Nevysušuje a..
  640 Kč
  Bez DPH: 529 Kč
 • Košík potěšení
  Dárkový balíček obsahuje Vonný polštářek 40x40mm 2x Láhev vína z Provence Only Pleasure Rouge - Vin de pays de Vaucluse   Šroubovací uzávěr - už nikdy Vám nebude chybět otvírák  Obsah alkoholu : 13,5% Charakteristiky:  ..
  778 Kč
  Bez DPH: 643 Kč
 • Oslava voňavých vánoc
  Dárkový balíček obsahuje Vonný polštářek 40x40mm Vonná svíčka - 20 hodin vůně levandule Vonný sáček s levandulí Tradiční voňavá prevence proti molům z Provence 2x Láhev sektu Rosé Brut - růžové, suché, Méthode Traditionnel..
  1 490 Kč
  Bez DPH: 1 231 Kč
 • Pro muže
  Dárkový balíček obsahuje Balzám po holení - hydratační (50ml)​ Malé levandulové mýdlo Tradiční rostlinné mýdlo s A.O.C. levandulovým olejem . Rostlinné mýdlo šetrné k životnímu prostředí a zejména k Vaší pokožce. Bohatě pění, uvolňuje relaxa..
  625 Kč
  Bez DPH: 517 Kč
 • Speciality z Provence
  Dárkový balíček obsahuje 1x Terres rouges - skvělé červené víno 1x vepřová panenka sušená 3x terina  - s husími játry - zvěřinová - selská     ..
  690 Kč
  Bez DPH: 570 Kč
 • Šťastný domov
  Dárkový balíček obsahuje 7 vonných ratanových tyčinek Osvěžovač - lahvička 100ml Vonný sáček s levandulí Tradiční voňavá prevence proti molům z Provence Láhev vína Červené víno - Cuvee Chateau du Bosc A.O.P. - Co..
  980 Kč
  Bez DPH: 810 Kč
 • Večerní ošetření obličeje
  Dárkový balíček obsahuje Noční krém Tento levandulí vonící noční krém Je účinný při stimulaci a regeneraci kůže během noci , když kůže je ve fázi obnovy a odpočinku . Tak bojuje proti všem známkám stárnutí a  vaše pleť zůstává hladká a vlá..
  745 Kč
  Bez DPH: 616 Kč
 • Vonná koupel s ošetřením
  Dárkový balíček obsahuje Velké mýdlo s provazem Tradiční rostlinné mýdlo s A.O.C. levandulovým olejem s provazem. Rostlinné mýdlo šetrné k životnímu prostředí a zejména k Vaší pokožce. Bohatě pění, uvolňuje relaxační vůni, snadno se oplachuje. ..
  587 Kč
  Bez DPH: 485 Kč
 • Vonná Provence
  Dárkový balíček obsahuje Purpurové levandulové mýdlo Tradiční rostlinné mýdlo s A.O.C. levandulovým olejem . Rostlinné mýdlo šetrné k životnímu prostředí a zejména k Vaší pokožce. Bohatě pění, uvolňuje relaxační vůni, snadno se oplachuje. Nevys..
  225 Kč
  Bez DPH: 186 Kč
 • Vůně z Provence s polštářkem
  Dárkový balíček obsahuje Vonný polštářek 25x22mm Mýdlo s olivovým olejem Tradiční rostlinné mýdlo s A.O.C. levandulovým olejem a olivovým olejm. Rostlinné mýdlo šetrné k životnímu prostředí a zejména k Vaší pokožce. Bohatě pění, uvolňuje rel..
  845 Kč
  Bez DPH: 698 Kč